RELAXA

Ośrodek rekreacyjny
Ośrodek Narciarski
Park przygodowy

Raut

Raut

Víno, hermelín, eidam, salám, šunka, uzené, ... to vše a mnohé další krásně naaranžované a ještě chutněji připravené, můžete potkat právě na rautu .Kdo by odolal krásně vystavenému šťavnatému řízku, který z podnosu vykukuje a přímo vybízí k tomu, abyste jej se svým talířem přišli navštívit.

Samozřejmě, pro ty, kteří masem a sýrem pohrdají (jestli někdo takový vůbec existuje), se určitě nějaká ta sladká dobrůtka také najde, protože součástí každé

..............................takové hostiny nějaký zákusek zákonitě být musí.

Pokud už však budete mít těchto vybraných lahůdek dost, když už vás nebudou přitahovat ani obložené mísy ani chlebíčky, můžete sáhnout po něčem lehčím a zdravějším, a to v podobě banánů, jablek, pomerančů, hroznů, okurek, rajčat a dalších druhů ovoce a zeleniny, které jsou výborným doplňkem k těm "pořádným jídlům".

No a když to všechno zapijete kvalitním vínem, to pak přichází ta pravá pohoda, protože není nic lepšího než posedět a popovídat si s přáteli a kolegy u dobrého vína, s plným talířem lahodných pokrmů a věnovat se zábavě, ke které se v práci nebo doma až tak často nedostanete...

Pokud chcete mít na své akci pro firmu zakomponované nějaké speciality, jsme schopni vám téměř ve všem vyhovět, navíc se na Relaxe nachází nová pizza pec, to znamená, že raut může mít i jednu část, kdy bude probíhat ochutnávka pizz, které nejsou z mrazáku ze supermarketu, ale jsou zaručeně čerstvé!!!

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Paintball
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola