RELAXA

Ośrodek rekreacyjny
Ośrodek Narciarski
Park przygodowy

Szkoły

Narciarskie kursy STAN

Narciarskie kursy organizowane w ośrodku Relaxa mają wiele wygód. Między nie, należą: świetny dojazd, możliwość skorzystania z usług instruktora (zarówno narciarskiego jak i snowboardowego), nasi instruktorzy organizują wieczorne programy, na terenie ośrodka jest opieka medyczna oraz transport przy konieczności dowozu do szpitala, ośrodek zapewnia także inne atrakcje (basen, świetlica z grami, pokój telewizyjny itp.), stok narciarski jest odpowiedni także dla początkujących, stok narciarski znajduje się tuż przy Orientce, z Relaxy zapewniamy transport, wyborna kuchnia, chętny i pomocny personel ośrodków, stok narciarski ma system sztucznego zaśnieżania a także możliwość wieczornych jazd, mogą Państwo skorzystać także z wielu nietradycyjnych atrakcji....

Narciarskie kursy

Już teraz mamy zainteresowanie wolnymi terminami na zimę, Relaxa jest już w większej części zajęta. Wolnych terminów z każdym dniem ubywa, dlatego też zapraszamy Państwa do rezerwacji, wybranych terminów i kursów narciarskich już dzisiaj!

Školy v přírodě

Několik typů mimořádně zajímavých škol v přírodě. Dobrodružných a přitom naučných, poutavých a protkaných napínavým příběhem. Se zapojením adrenalinových aktivit.

Školní výlety

V naší nabídce je pět typů školních výletů, všechny vynikají skvělým programem. Naše organizace je v realizaci školních výletů celorepublikovou jedničkou. Dobrodružný program od rána do večera, vše pod vedením zkušených instruktorů.

Sportovní kurzy

V nabídce jsou tři varianty sportovních kurzů. Každá škola totiž k realizaci sportovního kurzu přistupuje jinak a má jiné představy, abychom jim vyšli co nejvíce vstříc, připravili jsme následující možnosti.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Paintball
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola