RELAXA

Ośrodek rekreacyjny
Ośrodek Narciarski
Park przygodowy

Diskotéka

Diskotéka

Diskotéka, to je to pravé místo, kde můžete tělu dovolit pohybovat se v jiném rytmu, než který vyžaduje přes den instruktor, případně který v zimě určuje vlek svým neutuchajícím vrněním. Komu by tato změna nepřišla vhod?

Na Relaxe máme skvělou aparaturu, velké množství písniček a výborné DJ, kteří vám pustí veškeré písničky, které si budete přát a na které si vzpomenete. Pokud by se však písnička v našem repertoáru nevyskytovala a vy ji měli na CD, MP3

..............................nebo notebooku, není problém nám ji přinést a my uděláme vše, co bude v našich silách, aby se její tóny linuly z reprodukturů k vašemu sluchu. Chcete, aby se vaše pohyby a pohyby všch okolo ztrácely za oponou kouře? Stačí říct,my vše zařídíme!

Tak tedy, pomalé ploužáky, tělo na tělo, pohledy z očí do očí, to vše se děje pod rouškou dýmu, který se právě zvedl do vzduchu a který v kombinaci s blikajícími, různě barevnými světly, vytváří dojem stínového divadla, kde je hercem každý účastník diskotéky a kde se improvizuje, zkouší a učí všechny možné i nemožné věci....

A najednou rychlá změna- metal, rock..., to vám rozpumpuje krev v žilách stejnou rychlostí jako skok do prázdna! Když celý den prší a vy už vzdáváte naději na jakýkoliv větší pohyb, jen tak v poledním klidu bloumáte po Relaxe a najednou spatříte oznámení, že večer bude diskotéka, to pak srdce každého zajásá.

Tak honem do pohodlného oblečení, pro pití a alou dolů do jídelny, kde se tato divočina pořádá!

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Paintball
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola