RELAXA

Ośrodek rekreacyjny
Ośrodek Narciarski
Park przygodowy

Tábory pro celé skupiny

Nejlepší a přitom cenově nejdostupnější dětská rekrace pro celé skupiny? Není lepší místo než Relaxa. Kromě standardní nabídky letních táborů, která zahrnuje spoustu turnusů, nabízí RELAXA možnost zrealizovat tábor pro celou skupinu. Ať již se jedná o neziskovou organizaci, školu, která pro své děti pořádá akce i o prázdninách, firmu, která chce uspořádat skvělou dětskou rekreaci pro děti svých zaměstnanců, nebo svých klientů...V tomto článku vám popíšeme veškeré možnosti.

V nabídce jsou dvě základní varianty, třetí varianta je zajímavou kombinací obou předchozích.


I. varianta - Tábor ve vaší režii s naším zázemím

Je určena zájemcům, kteří hledají ideální místo pro realizaci vlastního tábora, přičemž vedoucí a program si zajišťují sami (sportovní oddíl, neziskovka, jakákoliv jiná formální či neformální skupina, škola, školní prázdninová družina). Relaxa je pro ně naprosto ideálním místem. Nabízí perfektní zázemí, úžasné sportovní vyžití, adrenalinové speciality...navíc se zde o spoustu nepříjemných organizačních věcí nemusíte vůbec starat, můžete se věnovat pouze vašemu programu a čas vašeho tábora či soustředění si dokonale užít. Velikost skupiny: min 15 osob, max. 92

Orientační ceny I. varianty (na typické počty dnů) Ceník na rok 2011:


Počet dní 5 denní 6denní 7denní 10denní 13denní
Cena 2095,- 2350,- 2600,- 3350,- 4.100,-

Cena zahrnuje: Na každých 10 dětí jedna osoba (vedoucí, doprovod, delegát) zdarma, ubytování, strava 5 x denně, 4 vybrané outdoorové speciality zdarma s naším instruktorem (např. vysokolanové centrum, lezecká stěna, skok do prázdna, bungee-trampolína), bezplatné používání veškerého vybavení Relaxy (bazén, lehátka a slunečník, venkovní krb s grilem, boulderovka, televizní místnost, wifi-připojení) po celou dobu pobytu, zajištění zdravotníka a příp. auto pro převoz na pohotovost..

Připlácí se pouze nadstandardní aktivity, pokud byste je požadovali: Paintball a Airsoft, a to pouze režijní náklady (tj. zbraně a masky vám zapůjčíme zdarma, a budeme účtovat pouze 1,-Kč/kulička).

Možnost realizace varianty: červenec - srpen


II. varianta - Váš tábor, v naší režii, v našem středisku

Dalo by se táké říci "Tábor na klíč". Varianta je určena pro skupinu dětí (např. děti zaměstnanců větší firmy, skupina zorganizovaná cestovní kanceláří, cestovní či táborovou agenturou, žáci školy, kteří společně jezdí na tábory, sportovní oddíl, nezisková organizace ) velikost skupiny: min 20, max 92. Zorganizujete vlastní skupinu dětí, a vyberete si jakékoliv táborové téma z naší nabídky, nebo si vymyslíte téma jiné vlastní. My dokonale připravíme tábor po programové stránce, zajistíme ho materiálně, technicky, personálně (kvalitními vedoucími a odbornými instruktory) a organizačně (včetně zajištění zdravotníka, ubytování, stravování, zkrátka úplně všechno) a od A až do Z zrealizujeme k nadšení dětí a plné spokojenosti vás, zadavatelů či objednatelů.

Ceník na rok 2011:


Počet dní 5denní 6denní 7denní 10denní 13denní
Cena 2195,- 2450,- 2700,- 3450,- 4190,-

Cena zahrnuje: Úměrně velikosti skupiny pobyt jednoho či více delegátů zdarma (toto je plánováno vždy dle konkrétní velikosti skupiny a požadavků zadavatele), ubytování, bezplatné využívání veškerého vybavení Rekreačního střediska Relaxa, celý program, práce instruktorů. Výše uvedená cena je zkrátka konečná a za nic se nepřiplácí. Připlácelo by se pouze v případě, že by objednavatel měl nějaké velmi specifické požadavky, které by zvyšovaly náklady na realizaci tábora. Možnost realizace varianty: červenec - srpen


III. Varianta - Kombinace

Jak už z nadpisu vyplývá, je tato varianta je kombinací výše uvedeného, ať již se přiklání spíše k variantě I, nebo k variantě II, tuto kombinaci jsme již také několikrát úspěšně vyzkoušeli. Většinou vypadá poptávka na tento tábor nějak takto: Klient: "Máme skupinu cca 50-ti dětí, a vždycky jsme někam jezdili a dělali celý program pro ně sami. Navíc nemáme takové možnosti jako vy. Teď bychom si to chtěli trochu i sami užít, ale zároveň jako vedoucí se na táboře podílet...připravte nám program a dodejte dva nebo tři vedoucí a my je doplníme našimi vedoucími a tábor na Relaxe zorganizujeme společně..." Možnost realizace varianty: červenec - srpen

Ceny u této třetí varianty se sjednávají individuálně a jsou někde mezi variantou I. a II.


Pokusili jsme se poskytnout základní informace k výše uvedeným produktům, smozřejmě jsme schopni jednotlivé varianty různě upravovat a vyjít vstříc vašim přáním a požadavkům. Jakékoliv další dotazy vám rádi zodpovíme či konkrétní nabídku vypracujeme po zaslání vašeho předběžného nezávazného požadavku na naši mailovou adresu info@istan.cz


IV. Varianta - Lyžařské tábory

Doposud byla řeče především o letních táborech. Ale stejně atraktivní budou i lyžařské tábory. Platí pro ně téměř to samé, i zde je několik variant a je možná i kombinace rodiče s dětmi. Navíc naši vedoucí v tomto případě budou jako vedoucí nasazeni dobří lyžařští instruktoři, děti, resp. všechny účastníky pak můžeme rozdělit podle věku, podle dosavadních lyžařských dovedností, a také podle toho, jestli se jedná o lyžaře nebo snowboarďáky. Zde platí zásada rezervovat co nejdříve, neboť obě střediska, Relaxa i Orientka se nám na zimu velmi rychle plní. A samozřejmě že zimní tábor nemusí být jen o lyžování či snowboardingu, můžeme udělat zimní hledání pokladů pomocí GPS s tím, že to terénu vyrazíme na sněžnicích, vyzkoušíme si snowkiting i snowblade. Možnost realizace varianty: prosinec - březen


Nejčastější otázky a odpovědi

Zde je výběr několika zajímavých dotazů, které nám přišly v minulém roce...

Dotaz: Jsme skupina ze Slovenska, můžeme i my využít této nabídky?

Odp. Samozřejmě, skupin ze Slovenska k nám začalo jezdit více, líbí se jim prostředí, vybavení a dokonce po přechodu na EURO proti Slovensku podstatně nižší ceny. I ve společnosti STAN trvale pracuje několik Slováků, ať již jako zaměstnanci, nebo externisti.

Dotaz: Naše firma by chtěla poslat celkem asi 70 dětí svých zaměstnanců na tábor. Děti jsou však různého věku (od 7 do 16 let) a nemohou se shodnout na programu. Polovina chce středověký tábor, polovina sportovní s lezením a adrenalinovými aktivitami. Můžete nám poradit?

Odp. Toto není žádný problém, navrhujeme udělat systém dva v jednom. Děti rozdělíme na většinu dne do dvou táborů, první budou mít středověký tábor, druzí pak tábor sportovní se specialitami. Nachystat dvě různé "programovky" je maličkost. V některých částech dne se pak mohou všechny děti setkávat - diskotéky, společné velké hry, atd. Určitě to s vámi podrobně prokonzultujeme, abychom se přesně trefili do toho, co děti a rodiče chtějí.

Dotaz: Mohou se na tento tábor přijet podívat rodiče dětí - zaměstanci naší firmy? Mohou si i oni při návštěvě vyzkoušet nějaké atrakce? Kolik je to bude stát?

Odp. Ano samozřejmě mohou, rádi je na Relaxe uvítáme. Je však ideální, abychom si společně určili nějaký tzv. návštěvní den, kdyby rodiče jezdili individuálně každý jindy velmi by to narušovalo program. O návštěvním dnu jsme pak ochotni zpřístupnit některé speciality rodičům dětí zcela zdarma. Obvykle se jako návštěvní den volí sobota či neděle odpoledne.

Dotaz: Co takhle tábor rodičů s dětmi?

Ano i tohle umíme, s dětmi mohou jet všichni rodiče, nebo jen několik rodičů, program mohou mít společný i různý, např. půl dne společně, půl dne zvlášť, možné je cokoliv, v tomto případě se vždy sestavuje vždy individuální nabídka, aby co nejlépe odpovídala očekávání klienta. I rodiče dokážeme dobře zabavit.

Dotaz: Jsou tyto tábory pořádány pouze na Relaxe?

Odp. Ne tyto tábory, jak letní, tak lyžařské, pořádáme i v sesterském středisku Orientka, které je vzdáleno cca 1 km od střediska Relaxa

Dotaz: Můžeme si přijet Relaxu prohlédnout, než se rozhodneme?

Odp. Samozřejmě, rozhodně však tuto návštěvu domluvíme předem, Relaxa je velmi často vytížena na 100% své kapacity a často se stává, že celý Relaxa Tým je v plném programovém nasazení. Proto si domluvíme termín, kdy zajistíme, že se vám bude moci na Relaxe někdo věnovat, ukázat vám celé středisko a zodpovědět všechny vaše dotazy.


Nejdůležitější argumenty

aneb proč zvolit naši organizaci pro realizaci skupinového letního tábora:

Vybavení

Jsme přesvědčeni, že nikde nenajdete lépe vybavené středisko, než je právě Relaxa nebo Orientka, obě místa jsou charakteristická skvělým zázemím, ať již po stránce sportovně rekreační, tak po stránce vybavení adrenalinovými a outdoorovými atrakcemi.

Vedoucí

Naše organizace poskytuje na tyto akce vedoucí, kteří jsou buď profesionálními pracovníky s dětmi a mládeží nebo jsou pro práci vedoucích velmi dobře vyškoleni (nejčastěji absolventi SIA - STAN Instructor Academy) a jsou na ně kladeny mimořádně vysoké nároky. Instruktoři, kteří pracují s adrenalinovými atrakcemi patří mezi špičky ve svém oboru.

Cena

Cena za výše uvedené varianty je mimořádně příznivá. Ještě více vynikne, když si spočítáváte, co všechno je v ceně zahrnuto. Jsme přesvědčeni že neexistuje výhodnější konkureční nabídka.

Kvalita programu

Tábory STAN jsou jiné než ostatní. Jsou velmi opravdové. Nikde jinde se nesetkáte s tak náročným programem, napětím a dobrodružstvím. Používáme náročné vybavení, kostýmy, zkrátka v programu neděláme kompromisy a chceme, aby se letní tábor STAN stal pro dítě TOP zážitkem z celých prázdnin. Navíc je možno vybrat si z obrovského množství témat, počínaje pohádkovými motivy, přes fantasy, středověk, sport, tanec, konče army turnusy a tábory s tématikou speciálních jednotek...

Dlouhodobá spolupráce

Naslibovat a pak nedodržet a "oškubat" objedvavatele není naše firemní strategie (ale u několika firem, škol či organizací jsme se s tímto jevem v jejich vyprávění o předchozích zkušenostech s jinými organizátory setkali, i proto zde tento argument uvádíme). Nejcennějším výstupem pro nás je vaše spokojenost a z toho pramenící vize trvalé spolupráce. Jsme dostatečně kreativní na to, abychom pro vás mohli každý rok připravit něco nového, úplně odlišného než rok předchozí a takto může vzniknout opravdu dlouhodobá spolupráce...při dlouhodobé spolupráci se vám pak pokusíme nabídnout ještě atraktivnější cenu.


Závěrem

Aby byl tábor co nejlepší, je potřeba poměrně dlouhý čas na jeho přípravu. A dalším faktem je, že zájem o Relaxu prudce stoupá. Proto, pokud vás naše nabídka zaujala, bylo by vhodné spojit se s námi co nejdříve. Čím dříve, tím větší šance, že vybereme vhodný termín. V případě zájmu nás kontaktujte na info@istan.cz

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Paintball
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola