RELAXA

Ośrodek rekreacyjny
Ośrodek Narciarski
Park przygodowy

O našich táborech

O letních prázdninách patří Relaxa letním táborům. Na Relaxu jezdí na letní tábory děti z celé České republiky. Proč se jim to vyplatí vážit tak dalekou cestu? Protože letní tábory STAN jsou něčím mimořádné. Není vyjímkou, když zde přistávají bitevní vrtulníky, když se na programu spolupodílí armáda, když sem zavítají herci, šermířské soubory...ale pozor, to je sice skvělé zpestření táborů, ale to není vůbec to nejpodstatnější! Podstatné je jeich celkové provedení, napínavý program, akce a úseky táborové hry a celkové pojetí tábora vůbec...

Nová generace letních táborů...

Dáváme zcla nový význa slova letní tábor, jako synonym pro mimořádný zážitek, výpravné dobrodružství, naprosto opravdové a reálné akce a příběhy. Už si na vojáky, rytíře, členy speciálních jednotek či pohádkové bytosti nehrajeme...jsme jimi.

V poměru k tomu, s čím vším se děti na táboře setkají, se ceny našich táborů pak jeví jako velmi příznivé a rozhodně nevybočují ze standardní táborové ceny, obvyklé v ČR. Co vybočuje, je program. Proto zvažte, jestli chcete vaše dítě dát jen "někam na tábor" nebo mu umožnit něcko hodně opravdovbě prožít...


Jaké máme zkušenosti

Organizace STAN pořádá tábory šestým rokem. (většina vedoucích však má zkušenosti s pozicí vedoucího či hlavního vedoucího na táborech podstatně delší než šest let). Za šest let prošlo našimi tábory několik tisíc dětí. Další desetitisíce dětí se zúčastnily školních výletů, škol v přírodě, sportovních a adaptačních kurzů. A to musíme zvážit ještě skutečnost, že to k nám mají mnohé děti velmi daleko, ano, jezdí s námi stovky dětí, které bydlí dále než 250 kilometrů od našich středisek. Proč? Protože se jim to zkrátka vyplatí a jsou ochotní za kvalitou cestovat.


Přehled letních táborů

Každoročně pořádáme na Březové téměř 50 turnusů letních táborů Takže věřte, že je z čeho vybírat. Přesvědčte se sami, že naše tábory jsou zkrátka jiné než ostatní.


Kompletní nabídku táborů v RS Relaxa najdete ZDE


Jazykové tábory

Jazykový tábor je ideálním způsobem jak se vzdělávat a zároveň nepřijít o prázdninové radovánky. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti skvělých lidí a zkušených lektorů lezou slovíčka do hlavy mnohem snáze než v učebně. Konec konců již sám učitel všech učitelů Jan Ámos Komenský propagoval školu hrou.


Kompletní nabídku Jazykových táborů v RS Relaxa najdete ZDE


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Paintball
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola